Sīkdatnes | Preses Serviss

Sīkdatnes

Sīkdatņu politika
Šajā dokumentā tiek skaidrots, kā SIA Preses serviss savā interneta vietnē www.presesserviss.lv, tajā skaitā mobilajā versijā un mobilajā lietotnē, (turpmāk katra atsevišķi – interneta vietne) izmanto sīkdatnes (angļu valodā – cookies).

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko izveido interneta vietne un kas tiek pārsūtīti uz lietotāja ierīces (datora, viedtālruņa, planšetes) pārlūkprogrammu, kad tiek apmeklēta interneta vietne. Lietotāja izmantotā pārlūkprogramma nosūta informāciju atpakaļ interneta vietnei katrā nākamajā apmeklējumā, lai interneta vietne atpazītu lietotāju un atcerētos lietotāja izvēles (piemēram, lietotāja identifikatoru, valodu, video un audio skaļumu utt.).

Kāda veida un kādiem mērķiem sīkdatnes izmanto Preses Serviss?
Sīkdatnes nodrošina ērtu un pilnvērtīgu interneta vietnes lietošanu, kā arī palīdz lietotājiem efektīvi un personalizēti izmantot interneta vietnes iespējas. Funkcionālās sīkdatnes ievēro lietotāja izvēles un nodrošina individuālas funkcijas. Piemēram, lai nodrošinātu “Mīļākie izdevumi” funkcionalitāti, kas paredz to, ka lietotājam katru reizi nav jāievada savs e-pasts, lai saņemtu informāciju preses izdevuma jaunā numura iznākšanu. Šīs sīkdatnes lietotāja ierīcē glabājas pastāvīgi.

Kādu kategoriju personas dati tiek ievākti un kādēļ?
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai sniegtu informāciju par preses izdevumu jaunākajiem numuriem un nodrošinātu Jums preses izdevumu abonēšanas pakalpojumus. Ja Jūs nesniegsiet Mums nepieciešamos personas datus, Jūs nevarēsiet saņemt šos iepriekšminētos pakalpojumus. Saziņai Jūs varat norādīt savu e-pasta adresi. Izmantojot Mūsu pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūsu norādītie personas dati ir precīzi un pareizi. Mēs nevaram garantēt pakalpojumu sniegšanu, ja sniedzat neprecīzus datus.

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana
Apmeklējot interneta vietni, lietotājam tiek attēlots informatīvs paziņojums, ka interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, attiecīgās ierīces lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt informācijai par sīkdatnēm (tajā skaitā sīkdatņu veidiem, izmantošanas mērķiem, trešo personu iesaistīšanai utt.). Pēc lietotāja vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja lietotājs nevēlas, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, lietotājs var mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Lietotājam jāņem vērā, ka nav vēlams atteikties no sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana

Sīkdatņu lietošanas izmaiņas
Preses Serviss ir tiesības jebkurā brīdī mainīt šo sīkdatņu izmantošanas dokumentu. Lietotāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šī dokumenta saturu, lai iepazītos ar jebkādām izmaiņām.

Kontaktinformācija
Vairāk informācijas par sīkdatņu izmantošanu interneta vietnē iespējams saņemt, sūtot jautājumu uz SIA Preses serviss e-pasta adresi birojs@presesserviss.lv